Aquapark Fala w Łodzi

Aquapark Fala w Łodzi (© Maciej Stanik)

Aquapark Fala przygotowuje się do kolejnych inwestycji. Obecnie prowadzony jest remont restauracji znajdującej się w holu obiektu. Jej otwarcie planowane jest na początek lutego.

Aquapark Fala odwiedziło w 2015 roku ponad pół miliona osób (blisko 556 tys.). W 2014 roku było ich ok. 430 tysięcy, co oznacza 13 procentowy wzrost. Władze łódzkiego aquaparku przygotowują się do kolejnych inwestycji – budowy zewnętrznego basenu o powierzchni 350 mkw oraz budowy nowej hali z basenem sportowym o długości 25 metrów. Obecnie aquapark czeka na zmianę w dokumentach dotyczących nowej hali, ponieważ dyrekcja zdecydowała się na zmniejszenie jej początkowo planowanych wymiarów oraz zrezygnowała z dwóch basenów rekreacyjnych. Trwają także wstępne przygotowania do wykorzystania wód termalnych w obiekcie.

Obecnie kończy się remont restauracji znajdującej się w holu aquaparku. Prace się przeciągają ponieważ postanowiono dodatkowo pokryć płytki warstwą odporną na plamy. W holu nie ma już pirackiego statku, pojawiły się tam natomiast pastelowe litery. Otwarcie restauracji ma się odbyć przed 4 lutego, czyli urodzinami Fali.

Nowa Strefa Saun na Fali [ZDJĘCIA]

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Tomek (gość)

Oby , żarcie było normalne nie jak do tej pory gówno na talerzu i pracownicy restauracji , nie zarabiali 6 zeta na godzinę