W domu handlarza znaleziono m

W domu handlarza znaleziono m.in. kilkanaście luf, kupiec miał karabinek snajperski. (© fot. KWP w Łodzi)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policyjni antyterroryści z Łodzi zorganizowali zasadzkę i zatrzymali handlarza bronią oraz jego klienta. Akcję przeprowadzono w piątek przy współpracy policjantów z Olsztyna. To właśnie olsztyńscy policjanci otrzymali sygnał, że mieszkaniec powiatu zgierskiego handluje bronią.

Wydział Kryminalny Wojewódzkiej Komendy Policji w Łodzi ustalił, że w piątek na stacji benzynowej w Kutnie dojdzie do transakcji. Policyjni antyterroryści zorganizowali zasadzkę.

Na stację benzynową przyjechali samochodami 59-letni handlarz bronią w towarzystwie pasażerki oraz 40-letni kupiec, jak się okazało, myśliwy. Chciał on nabyć - rozłożony na elementy - kompletny karabinek. Realizację transakcji uniemożliwiła interwencja policyjnych antyterrorystów.

W domu handlarza znaleziono m.in. kilkanaście luf, kupiec miał karabinek snajperski. Obu mężczyznom grozi kara 10 lat więzienia. Obaj nie byli dotąd notowani przez policję.

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ludek (gość)

  Darek co ty za głupoty piszesz nie chronieni to nie jesteśmy przez państwo i chore prawo policja nie ma nic do tego to tam na wiejskiej jest burdel

  darek (gość)

  no no no dostali cynk to podstawa pracy policji nie narobić się i na emeryturę!Nie jesteśmy chronieni przez policję więc obywatele próbują na własną rekę zadbać o siebie......