Drużyna Orła Mokre mimo ambitnej postawy w barażowych meczach o prawo gry w klasie okręgowej, nie zdołała się do niej zakwalifikować. Jak już informowaliśmy w pierwszym meczu na Stadionie Śląskim w Chorzowie, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Drużyna Orła Mokre mimo ambitnej postawy w barażowych meczach o prawo gry w klasie okręgowej, nie zdołała się do niej zakwalifikować.


Jak już informowaliśmy w pierwszym meczu na Stadionie Śląskim w Chorzowie, Orzeł pokonał Kolejarza 24 Katowice 2:1 (0:0, 1:1). Było to bardzo dramatyczne spotkanie. Zwycięska bramkę dla drużyny Orła zdobył w dogrywce w 116. minucie Mateusz Żak. On też strzelił pierwszego gola dla zespołu z Mokrego. W drugim barażu, także na Stadionie Śląskim Orzeł przegrał z Gwarkiem Tarnowskie Góry 0:1, tracąc bramkę w 61. minucie.

Orzeł dwa wspomniane mecze barażowe rozegrał w ciągu trzech dni. Z kolei Gwarek spotkał się tylko z zespołem z Mokrego, gdyż nie musiał rozgrywać pierwszego barażu. Powód był taki, że wycofała się drużyna Startu Mszana.

- Wprawdzie nie udało się nam wywalczyć miejsca w klasie okręgowej, ale zespół się nie załamał. Pozostali w nim zawodnicy, którzy grali poprzednio. Pozyskaliśmy też kilku nowych piłkarzy. Postaramy się w A klasie wypaść jak najlepiej - powiedział Wiesław Świder, trener Orła.

Drużyna z Mokrego będzie występować w katowickiej A klasie. Jutro w pierwszym meczu, Orzeł u siebie o godz. 17.30 zagra z FC Katowice. Potem wszystkie mecze na własnym stadionie Orzeł grać będzie w niedziele o godz. 11.30.

Nowymi zawodnikami są: bramkarze: Michał Mikłasz (LZS Gardawice) Tomasz Meishner (Sokół Orzesze); pomocnicy: Grzegorz Ostrowski (Gwarek Ornontowice), Łukasz Kolasa (Urania Ruda Śl.); Mateusz Miczek, Paweł Koczor (obaj LZS Gardawice); napastnicy: Patryk Duran (Borowik Szczejkowice), Tomasz Duran (AKS Mikołów), Mateusz Żak (Fortuna Wyry).

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!