Amatorzy jazdy w poślizgu driftują na parkingu hipermarketu [FILM, zdjęcia]

TJ

  • Express Ilustrowany
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.12.2018, 09:25

wszędzie jeżdzą dupki, przy lidlu na kaczeńcowej też i cokawałek słychac jak któryś uderza w latarnie hehehe

18.12.2018, 08:25

Komóreczką foty z ukrycia pan redaktorzyna zrobił i "artykuł". :D

18.12.2018, 07:39

Jak psrzedano i zniszczono ter na Technicznej to trzeba jeździć od Tesko na Widzew, gdzieś trzeba trenować przed zimą, aby umieć wyjść z poślizgu, a nie " silnik gwizda a kierowca z Warszawy"....

17.12.2018, 18:49

Ktoś wie gdzie jest fajna ślizgawka? Słyszałem że w Tomaszowie jest największa w kraju - ktoś coś wie, a może był?

17.12.2018, 18:29

buractwo i nic więcej :D

17.12.2018, 16:46

to w ramach donosu obywatelskiego?

17.12.2018, 16:20

Dramat, Ty to pewnie rowerem jeździsz i zazdrościsz tych "trupów"

17.12.2018, 16:18

i bardzo dobrze!!! każdy kierowca przyjeżdżający do marketu powinien potrenować jazdę w poślizgu żeby nie było siary gdy przyjdzie podbramkowa sytuacja na drodze!!!

17.12.2018, 11:54

"Miszczowie" kierwnicy w starych trupach. Sól tej ziemi!

17.12.2018, 11:51

No i co z tego wynikło dziennikarzyno?