(© Maciej Stanik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Straż miejska w Łodzi prowadzi na terenie cmentarzy akcję pod kryptonimem "Hiena". Strażnicy walczą ze złodziejami kradnącymi kwiaty, znicze i inne przedmioty z grobów. Patrole straży miejskiej będą pilnować cmentarzy w Łodzi do niedzieli.

Każdego wieczoru i każdej nocy okolice kontrolować będzie kilkunastu strażników. Jeden z patroli jest wyposażony w noktowizor i... drabinę. Dzięki temu po zamknięciu cmentarza strażnik będzie mógł wspiąć się na ogrodzenie i wypatrywać złodziei.

Cmentarze w Łodzi. Jak dojechać na cmentarz i gdzie zaparkować?Źródło: Strażnicy z drabiną i noktowizorem. Akcja „

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  MD (gość)

  mądre chłopaki na zdjęciu, jeden ma noktowizor a drugi świeci latarką, pewnie tak dla pewności, ciekawe czy drabiną umieją sie posługiwać?

  POpaprany POlszewik (gość)

  codziennie na Wiejskiej można zobaczyć kilkaset hien żerujących na PO-datnikach

  Ada$ (gość)

  Kryptonim akcji ("Hiena") domyślam się, że dotyczy strażników, którzy żerują jak hieny na budżecie miasta nie wnosząc swoją pracą (a raczej jej brakiem) nic wartościowego.
  Tak nieskuteczna i droga formacja jak Straż miejska powinna juz dawno byc zlikwidowana.

  nokler wzruszony (gość)

  kolejny raz strażnicy walczą, walczą z nielegalnym handlem papierosami i alkoholem, walczą z pudlarzami, walczą z handlem pietruszką, walczą ....... ze wszystkim i ze wszystkimi, jacy oni waleczni, jak bardzo się starają, wzruszyłem się