Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Spotykamy się 2 grudnia w Galerii Łódzkiej przy scenie na poziomie „0”. Rodzicom i dzieciom zrobimy pamiątkowe zdjęcia z czekającym na nich Mikołajem.

2 grudnia zaczynamy naszą przedświąteczną akcję charytatywną Dzieci Dzieciom. W Galerii Łódzkiej będziemy zbierać prezenty, które po świętach trafią do młodych podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Jak co roku (już po raz 56.) czekamy na dzieci, które chciałyby podzielić się z rówieśnikami zabawkami, ubrankami albo książkami. Można przynieść pluszowe misie, maskotki, lalki, piłki, gry planszowe oraz książki dla dzieci. Obdarowane dzieci chętnie przyjmą sprzęt sportowy: piłki, narty, a nawet rowerki. Przyda się też odzież dziecięca, zwłaszcza zimowa.

Mile widziane są także słodycze z długim terminem przydatności. Przyniesione przez dzieci rzeczy mogą być nowe albo używane - pod warunkiem, że są one niezniszczone i czyste.

W tym roku organizujemy dwie zbiórki. Pierwsza z nich odbędzie się 2 grudnia w Galerii Łódzkiej w godzinach od 12 do 17 - przy scenie mieszczącej się na poziomie „0”.

Rodzicom i dzieciom przynoszącym prezenty zrobimy pamiątkowe zdjęcia z czekającym na nich Mikołajem, które opublikujemy na stronie „DŁ” w specjalnej Galerii Darczyńców. Dodatkowo dla każdego darczyńcy przygotujemy pamiątkową pierwszą stronę naszej gazety wraz z jego zdjęciem.

Partnerem naszej akcji jest Galeria Łódzka, która ufunduje też dla dzieci, którym pomaga PCK, świąteczne karty podarunkowe.


Pomysł na świąteczny prezent


W grudniu Galeria Łódzka przygotowała wiele atrakcji.

24 listopada rozpocznie się kiermasz świąteczny. Na stoiskach wystawienniczych pojawią się bombki, światełka i porcelanowe ozdoby.

6 grudnia w Galerii zagoszczą odźwierni w świątecznych strojach i będą witać klientów przez następne trzy weekendy. Nie zabraknie również konsjerżów, którzy przepakują zakupy w specjalnie przygotowane na tę okazję torby oraz będą służyć pomocą podczas sprawunków.

Od 6 do 10 grudnia wizytę w Galerii zaplanował sam święty Mikołaj. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie z nim zdjęcie.

15 grudnia na klientów czekać będzie jarmark świąteczny. Pachnące ciasta, oscypki, wędliny i wiele innych przedświątecznych przysmaków będzie można zakupić do 23 grudnia.
Przykładowa "jedynka" naszej gazety ze zdjęciem darczyńcy

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Oświadczenie wydawcy Gazety Trybunalskiej (gość)

Oświadczenie wydawcy

Przepraszam Panią Aleksandrę Tyczyńską i Pana Marka Obszarnego, dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
Mariusz Baryła
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)