750 osób pokonało trasę III Biegu Fabrykanta 2013 [zdjęcia]

W rozegranych 31 sierpnia zawodach zwyciężył Rafał Podziński z klubu UKS Orientuś Łódź.

22-letni zawodnik przebiegł liczącą 10 kilometrów trasę w czasie 33 minut i 14 sekund. Rafał Podziński triumfował także w klasyfikacji studentów. Jako drugi na metę przybiegł Krzysztof Pietrzyk z Koluszek z czasem 33 minuty i 35 sekund. Na najniższym stopniu podium stanął Marcin Stobecki z Aleksandrowa Łódzkiego z wynikiem 35 minut i 36 sekund.

W klasyfikacji drużynowej triumfował klub UKS Orientuś Łódź przed Klubem Biegaczy Arturówek Łódź i Fundacją Krwinka.

Kliknij w zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie galerii:

W biegu głównym, który rozpoczął się o godz. 17, wystartowało 750 osób. Wszyscy ukończyli dystans. Start i metę tegorocznego Biegu Fabrykanta zorganizowano przy budynku Hydroforni na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uczestnicy biegli ulicami Tymienieckiego, Magazynową, Fabryczną, Targową oraz alejkami Parku Źródliska.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0