3 osoby zostały ranne w wypadku na Włókniarzy 3 osoby zostały ranne w wypadku na Włókniarzy

3 osoby zostały ranne w wypadku na Włókniarzy. (© Dziennik Łódzki/archiwum/Grzegorz Gałasiński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

3 osoby zostały ranne w wypadku na Włókniarzy. Na skrzyżowaniu z Pojezierską zderzyły się tam 2 samochody osobowe. Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę, około3:25.

W zderzeniu ranni zostali kobieta - pasażerka i mężczyzna - kierowca z hondy oraz mężczyzna z chevroleta. Poszkodowani trafili do szpitali w Łodzi i w Zgierzu. Jedną z osób strażacy musieli wycinać ze zgniecionego samochodu.
Oba samochody, honda i chevrolet, zostały całkowicie zniszczone.


Czytaj także

  Komentarze (10)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  gość (gość)

  przy okazji aktualizacji można było napisać, że sprawca był nawalony jak stodoła i nadal trzeźwieje oraz poinformować o niedziałającej sygnalizacji

  el2 (gość)

  Zwracam honor wszystkim ETMom, ESI i ELW no i jak zawsze niezawodnym EZG i EPA. Około 12 na tym samym skrzyżowaniu stłukły się dwa ELe. uWAGA! Nie na tym skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja.

  max (gość)

  "Po wypadku oba samochody zostały caałkowicie zniszczone"... przez kogo? Włascicieli, policję, ratowników medycznych, gapiów. Jak mogło do tego dojść, skandal :-)