Linia 6
DWORZEC ŁÓDŹ - KALISKA – Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Krakowska, Rąbieńska, Szczecińska, Rojna, przejazd przez pętlę Rojna, Szczecińska, Aleksandrowska, Kaczeńcowa, Św. Teresy, Szczecińska, Okulickiego, Długa, Musierowicza, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - OS. 650-LECIA (Zgierz)
Trasa w przeciwnym kierunku nie ulega zmianie
Linia 78A
PLAC WOLNOŚCI - Legionów, Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Szczecińska, Rojna – ROJNA
ROJNA – Szczecińska, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Legionów - PLAC WOLNOŚCI
Linia 96
JANÓW - Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Dworzec Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Szczecińska, Rojna - ROJNA (Szczecińska)
ROJNA (Szczecińska) – Szczecińska, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Dworzec Łódź Żabieniec, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Pomorska, Kilińskiego, Rewolucji 1905r., Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska - JANÓW
Linia N1
ANDRESPOL - (w oznaczonych kursach: JANÓW) – Rokicińska, Augustów, Służbowa, Dworzec Łódź Widzew, Maszynowa, Puszkina, Piłsudskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Zachodnia, Lutomierska, Klonowa, Limanowskiego, Włókniarzy, Wielkopolska, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Szczecińska, Rojna – ROJNA (w oznaczonych kursach dalej: Rydzowa, Aleksandrowska, Wojska Polskiego – ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI)
ROJNA – Szczecińska, Aleksandrowska, Rydzowa, (w oznaczonych kursach ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI – Wojska Polskiego, Aleksandrowska, Rydzowa), Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Wielkopolska, Włókniarzy, Limanowskiego, Klonowa, Lutomierska, Zachodnia, Kościuszki, Mickiewicza, Piłsudskiego, Puszkina, Maszynowa, Dworzec Łódź Widzew, Służbowa, Augustów, Rokicińska, (w oznaczonych kursach: JANÓW) - ANDRESPOL
Na trasie objazdu w rejonie skrzyżowania Szczecińska - Aleksandrowska autobusy będę zatrzymywać się na następujących przystankach:
• Szczecińska/Aleksandrowska w kier. południowym
• Aleksandrowska/Szczecińska w kier. wschodnim
Autobusy linii 6 dodatkowo zatrzymywać się będą na przystanku Szczecińska/Rojna w obu kierunkach za skrzyżowaniem z ul. Rojną.
Na ul. Rojnej zostanie uruchomiony przystanek dla wysiadających, przystanek odjazdowy zlokalizowany będzie na ulicy Szczecińskiej po wyjeździe z krańcówki.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?