Portal TripAdvisor ogłosił finał swojego konkursu Traveler's Choice Awards. W ten sposób, dzięki czytelnikom tego znanego serwisu podróżniczego, powstała lista 15 najciekawszych miejsc turystycznych.Portal TripAdvisor ogłosił finał swojego konkursu Traveler's Choice Awards. W ten sposób, dzięki czytelnikom tego znanego serwisu podróżniczego, powstała lista 15 najciekawszych miejsc turystycznych. Użytkownicy portalu http://pl.tripadvisor.com wskazali w ten sposób kurorty, miasta czy wyspy, na które najlepiej wybrać się na urlop.

Pierwsze miejsce zajęła Angkor Wat – największa, najważniejsza i najbardziej znana świątynia w kompleksie Angkor, położonym w prowincji Siem Reap w Kambodży. Prezentujemy wszystkich 15 lokalizacji, w kolejności od najmniej popularnego do najbardziej docenionego przez internautów.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!