- Program "Mia100 kamienic" poprawi wizerunek miasta - mówi pani prezydent. (© fot. Mirosław Malinowski)
Poprzedni artykuł
« Protestowali przeciwko sprzedaży spółek
Następny artykuł
W Łodzi już stoją koksowniki »
qwerty napisał:
Widziałem prawie wszystkie kamienice z tego programu i nie ma żadnej , którą zrobiliby w całości , a niektórych nawet nie zaczęli . Tylko wiele szumu wokół tego .
Pytałem o tą kamienicę urzędników. Kamienica nie jest własnością gminy, do jej remontu musi być uchwała wspólnoty mieszkaniowej, a nie ma, bo właściciele nie mają kasy.
Tylko fronton odnowiony, a wewnątrz stare instalacje zawilgocone ściany w piwnicach i na strychach, smród wyłazi już po miesiącu. 1 mln na zdewastowaną kamienice to za mało. A większy wydatek
to już zbytek nieopłacalny. Rozbiórka i postawienie nowego budynku o metrażu 1000 po 4 tys. za metr to moim zdaniem jest bardzie opłacalne niż powierzchowny remont fasady za 1 mln.
w odpowiedzi do: Topik (pokaż komentarz)
Masz rację Merkel wygląda zdecydowanie lepiej i to bez Fotoshopu. A porównaniem do tego behemota można ją obrazić.
w odpowiedzi do: tusku rusku (pokaż komentarz)
Czy to prawda ze ma sie odbyc referendum w sprawie odwolania tej .....Zdanowskiej,pierwszy sie podpisze
A jak wyglądał korytarz w dotychczasowej kamienicy, skoro idzie do generalnego remontu?
w odpowiedzi do: asd (pokaż komentarz)
Budynek wspólnoty mieszkaniowej, to wspólnota ma obowiązek go remontować. Gmina może tylko do wysokości swoich udziałów.
w odpowiedzi do: ERG (pokaż komentarz)
Starówki w Pradze , a jest ich 5 są wyremontowane co najmniej w 90% , a Berlin wschodni nie jest ładniejszy od zachodniego .
w odpowiedzi do: oko (pokaż komentarz)
te plakaty sraty tak wygladała, a terraz jeszzce nam wmawia, ze to jej sukces prez 2 lata wyremontowała 11 kamiennic - ŻENADA!!!!
jeśli je kiedyś wyremontuje to nie wcześniej jak za 20 lat, po tym jak zabuduje cały teren blokami. To w końcu ważny historyczny fragment ulicy Piotrkowskiej i nie można dłużej trzymać takich ruder w pobliżu
rewitalizowanej Białej Fabryki.
dzisiaj 15:37
20 edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK 2012
dzisiaj 14:19
Wspólny przejazd Piotrkowską na rolkach. Łyżworolkarze wyszli z ukrycia
dzisiaj 13:49
Chińczycy zapraszają łódzkie firmy na targi CISMEF w Kantonie
dzisiaj 13:28
Benedykt XVI docenił Jerzego Kropiwnickiego
dzisiaj 13:22
Pierwsze mecze sezonu ŁKS rozegra w Aleksandrowie Łódzkim
dzisiaj 13:04
Weekend z Real Junior Cup 2012
Mieszkanie 3-pokojowe, 81 m2, 2 piętro
Mieszkanie 3-pokojowe, 93,40 m2
Skoda Octavia Ambiente 2.0 benzyna 2002r.
Alfa Romeo 147 2.0 Selespeed 2.0 benzyna 2001r.
© 2000-2012 Polskapresse Sp. z o.o.
® Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.