Wybierz region

Wybierz miasto

  ,W krainie muzyki"

  Autor: Magdalena Jach

  2000-05-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  III Festiwal Dzieci Specjalnej Troski. W podróż do krainy muzyki wybrało się wczoraj 60 niepełnosprawnych dzieci z trzech łódzkich szkół specjalnych (nr 2, 4 i 6), Przedszkola Specjalnego Nr 1, grup integracyjnych ...

  III Festiwal Dzieci Specjalnej Troski.
  W podróż do krainy muzyki wybrało się wczoraj 60 niepełnosprawnych dzieci z trzech łódzkich szkół specjalnych (nr 2, 4 i 6), Przedszkola Specjalnego Nr 1, grup integracyjnych przedszkoli nr 185, 114 i 214 oraz Ośrodka Rehabilitacyjno - Leczniczego przy ul. Uniejowskiej. Przez kilka godzin w sali Łódzkiego Domu Kultury rozbrzmiewały dźwięki śpiewanych przez małych wykonawców piosenek i utworów granych na instrumentach. Artyści prezentowali się na scenie w występach solowych, zespołowych, układach choreograficznych.
  - Festiwal jest wielkim wydarzeniem w życiu naszych dzieci, ich rodzin i efektem ogromnej pracy nauczycieli i wychowawców - mówi dyrektor Przedszkola Specjalnego Nr 1, Maria Jolanta Siemieniuch. - Dzieci pokazują to, czego nauczyły się w ciągu kilku lat w przedszkolu czy szkole.
  Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali nagrody. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą z tańcami.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)