Wybierz region

Wybierz miasto

  Tylko jedna ,pała"

  Autor: Paweł Spodenkiewicz

  2000-05-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Po powtórzonej maturze w łódzkim liceum plastycznym. Na powtórzonym egzaminie maturalnym w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych była tylko jedna ocena niedostateczna - z matematyki.

  Po powtórzonej maturze w łódzkim liceum plastycznym.
  Na powtórzonym egzaminie maturalnym w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych była tylko jedna ocena niedostateczna - z matematyki.
  - Można uznać, że wyniki tego egzaminu były bardzo dobre, biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, stres, jakiemu podlegała młodzież. Uważam, że szkoła dobrze przygotowała młodzież do matur. Zamieszanie ze ściąganiem było niepotrzebne - powiedział nam Jerzy Zamuszko, wizytator z Centrum Edukacji Artystycznej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  Uczniowie powtarzali egzamin pisemny z wybranego przedmiotu: historii, języka obcego i matematyki, ponieważ ujawniono, że podczas egzaminu 10 maja za niektórych uczniów zadania mogli rozwiązywać studenci. Prace egzaminacyjne po powtórce matury zostały sprawdzone w rekordowym tempie: wyniki wywieszono już następnego dnia o godzinie 17.30.
  Najgorzej wypadli ci, którzy wybrali matematykę: były 4 ,piątki",
  6 ,czwórek", 9 ,trójek", 16 ,dwójek" i jedna ,jedynka". Dziewczyna, która otrzymała tę ostatnią ocenę oraz jej kolega, który oblał język polski będą musieli zdawać egzamin maturalny dopiero za rok.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)