Wybierz region

Wybierz miasto

  Stasiak i Cebula pod znakiem zapytania

  Autor: (m. st.)

  2000-08-05, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Trener Widzewa Piotr Kuszłyk jeszcze do wczoraj nie był zdecydowany, jak zestawić najkorzystniej swą drużynę na dzisiejszy mecz (godz.17) z liderem tabeli Wisłą w Krakowie.

  Trener Widzewa Piotr Kuszłyk jeszcze do wczoraj nie był zdecydowany, jak zestawić najkorzystniej swą drużynę na dzisiejszy mecz (godz.17) z liderem tabeli Wisłą w Krakowie. Czy znowu nastawić się na grę obronną i ataki z kontry, jak miało to miejsce w Chorzowie, czy też zaskoczyć gospodarzy śmiałym natarciem zwiększonymi siłami na ich przedpole? W sporym stopniu koncepcję łódzkiego szkoleniowca determinował Michał Stasiak, którego udział w tym pojedynku stał pod znakiem zapytania. Jeżeli ten piłkarz będzie zdolny do gry to należy oczekiwać, że Widzew pradopodobnie wybiegnie na boisko w Krakowie w następującym zestawieniu:
  Ludwikowski - Bogusz, Urbaniak, Stolarczyk - Pawlak, Szymkowiak, Stasiak, Kaczmarczyk, Gedgaudas - Zając, Poskus.
  W ŁKS Ptak sytuacja kadrowa jest bardzo skomplikowana. Po odejściu Brazylijczyka Julcimara do Piotrcovii Ptak, nie ma właściwie w miarę klasycznego stopera. Może tę lukę wypełni Grzegorz Krysiak? A może Michał Łabędzki, który wczoraj miał powrócić z Belgii do Łodzi? Na dodatek pod znakiem zapytania stoi udział w dzisiejszym meczu (godz.17) wyjazdowym przeciwko Poloni Bytom Tomasza Cebuli. Tak więc podstawowy skład ŁKS Ptak może wyglądać następująco:
  Sławuta - Krysiński, Krysiak (Łabędzki), Napierała, Krysiak - Paiva, Magdoń, Madej, Osiński - Gondzia (Cebula), Matusiak.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.