Wybierz region

Wybierz miasto

  Powstaje plaża obok...Hali Sportowej

  Autor: mm

  2000-06-14, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Zgłoszenia przyjmowane będą w Hali Sportowej aż do rozpoczęcia turnieju eliminacyjnego, czyli do piątku do godz. 10.00. W sobotę i w niedzielę toczyć się będzie turniej główny, a gry rozpoczynać się będą od godz. 10.00.

  Zgłoszenia przyjmowane będą w Hali Sportowej aż do rozpoczęcia turnieju eliminacyjnego, czyli do piątku do godz. 10.00. W sobotę i w niedzielę toczyć się będzie turniej główny, a gry rozpoczynać się będą od godz. 10.00. Finałowa gra przewidziana jest w niedzielę ok. godz. 13.00.
  W ubiegłym roku w rozgrywkach w Łodzi przeprowadzonych na Starym Rynku wzięło udział 47 zespołów. Przed tygodniem warszawski turniej zgromadził 52 pary. Prezes OZPS Bogusław Adamski, główny animator wspaniałych imprez siatkarskich w Łodzi, liczy na pobicie tej liczby w łódzkim turnieju.
  ,W tym roku imprezę przeprowadzimy na terenie obok Hali Sportowej. Lokalizacja jest może nie tak kameralna jak w ubiegłym roku, ale za to zawodnicy będą mieli do dyspozycji zaplecze z szatniami i natryskami. Z przyczyn obiektywnych musieliśmy zmniejszyć pulę nagród, która wynosić będzie 15 tys. złotych. Zawodnicy już wiedzą o tym fakcie i powiedzieli, że nie przeszkodzi im to w przyjeździe do Łodzi. Tak jak w ubiegłym roku piasek zwieziony na ,Triadę Cup" zostanie wykorzystany do budowy w Łodzi nowych boisk do plażówki. W ubiegłym roku powstały boiska na Starcie, teraz o podobne wzbogaci się OSiR Łódź-Górna przy Stawach Jana" - powiedział prezes Adamski.
  Głównym sponsorem imprezy jest Ogólnopolskie Biuro Podróży ,Triada". Turniej wspierać będą także Zarząd Regionalny PKO BP S.A., Geotrakt, Posmed i Woda Grodziska.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.