Wybierz region

Wybierz miasto

  Powrót złotą toyotą

  Autor: pik

  2000-07-18, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Mama i urodzona w taksówce córka są już w domu Łodzianka Izabela Sas, która w sobotę urodziła w taksówce dziewczynkę, wróciła wczoraj z córeczką do domu. Ze szpitala im.

  Mama i urodzona w taksówce córka są już w domu
  Łodzianka Izabela Sas, która w sobotę urodziła w taksówce dziewczynkę, wróciła wczoraj z córeczką do domu. Ze szpitala im. Madurowicza wyjechały oczywiście taksówką – złotą toyotą previa. Towarzyszyła im kawalkada taksówek z Taxi „Europa”.
  Około 20 taksówek „Europy” podjechało pod szpital punktualnie godz. 13. Grzegorz Zarębski, prezes Taxi „Europa”, wręczył Izabeli Sas bukiet niebieskich róż, a żółtą przekazał dla dziewczynki.
  – Córka państwa Sasów dostanie od nas wyprawkę i wózek. Za darmo zawieziemy ją do chrztu, do komunii i na przykład na badania lekarskie – zapowiedział prezes Zarębski.
  Przypomnijmy, że córka państwa Sasów przyszła na świat w taksówce Krzysztofa Dratwickiego. Taksówkarz pędził do szpitala z prędkością 170 kilometrów na godzinę, przejeżdżając skrzyżowania na czerwonym świetle. Zanim jednak dojechał na ul. Wileńską, dziewczynka już się urodziła. – Wcale się nie bałam tego porodu, bo był przy mnie mąż. Nie spodziewałam się jednak, że urodzę w taksówce – mówiła wczoraj Izabela Sas.
  Państwo Sasowie przyjechali do domu razem z Krzysztofem Dratwickim. Niestety, radość z kolejnego dziecka mącą państwu Sasom złe warunki mieszkaniowe. – Mieszkamy na jedenastu metrach kwadratowych. Teraz już w sześć osób, bo mamy jeszcze trójkę dzieci. Dwa miesiące temu złożyliśmy podanie o przydział większego mieszkania, ale do tej pory nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi – mówił wczoraj Krzysztof Sas, który ma problemy ze znalezieniem stałej pracy i w tej chwili zatrudniony jest tylko do listopada przy pracach interwencyjnych.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.