Wybierz region

Wybierz miasto

  Okradziono prezesa

  Autor: Edward Mazurkow

  2000-05-17, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Dobrze obłowili się złodzieje, którzy włamali się do domu wiceprezesa znanej łódzkiej firmy odzieżowej. Ich łupem padły rzeczy warte prawie 130 tys.! Do środka dostali się wyłamując zamki w drzwiach.

  Dobrze obłowili się złodzieje, którzy włamali się do domu wiceprezesa znanej łódzkiej firmy odzieżowej. Ich łupem padły rzeczy warte prawie 130 tys.!
  Do środka dostali się wyłamując zamki w drzwiach. Spenetrowali pokoje i ukradli drogie zegarki na rękę, wysokiej klasy wieżę stereofoniczną, kamery video, aparaty fotograficzne, radiomagnetofon oraz... 10 żywych rybek morskich Zanelus Cornutus. Każda z nich kosztuje około 500 zł. Dla nich gospodarz co dwa tygodnie sprowadzał wodę morską aż z Danii. Jeszcze tego samego dnia, w którym zgłoszono policji kradzież, właściciel mieszkania sprowadził akwarystę, żeby sprawdził czy inne rybki w akwariach nie zostały zakażone.
  Policja zabezpieczyła ślady pozostawione przez włamywaczy. Są to m. in. odciski palców oraz włókna z tkaniny ubrania.
  Dokładnie nie wiadomo kiedy okradziono wiceprezesa. Przypuszcza się, że między 10 a 15 maja, gdy przebywał w swoim domku letniskowym poza Łodzią. Nie wiadomo też ilu było włamywaczy. Pewne jest tylko, że dobrze znali się na rybach.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)