Wybierz region

Wybierz miasto

  "Nie trzymajcie kciuków, g3osujcie

  Autor: kow

  2000-06-30, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Mariana Krzaklewskiego uzna3 za swego najwiźkszego rywala w wyŚcigu do do fotela prezydenckiego. - Wyborca jest bardziej konsekwentny nin wiźkszoŚĺ polityków. JeŚli zag3osowa3 raz na AWS, zag3osuje i drugi raz.

  Mariana Krzaklewskiego uzna3 za swego najwiźkszego rywala w wyŚcigu do do fotela prezydenckiego.
  - Wyborca jest bardziej konsekwentny nin wiźkszoŚĺ polityków. JeŚli zag3osowa3 raz na AWS, zag3osuje i drugi raz. MyŚlź wiźc, ne Marian Krzaklewski mone zebraĺ oko3o 34 procent g3osów, tyle ile mia3 AWS w wyborach do parlamentu - stwierdzi3 Aleksander KwaŚniewski.
  Pytany co powie bezrobotnym 3odzianom stwierdzi3, ne nikt nie zwolni3 paEstwa z obowiIzku tworzenia miejsc pracy i udzielania pomocy socjalnej. Warunkiem by paEstwo mog3o siź z tego wywiIzaĺ jest jednak utrzymanie rozwoju gospodarczego.
  Prezydent odebra3 petycjź od taksówkarzy, zaniepokojonych planami stworzenia w Lodzi jeszcze jednej wielkiej firmy. Spod ,siódemek" w obstawie ochrony przeszed3 PiotrkowskI do pasanu Józefskiego. Obejrza3 odnowione podwórze pod nr 89, pod ,97" wstIpi3 do pubu, potem na 3aweczce przysiad3 siź do Tuwima. Po drodze, os3aniany parasolem przed mnawkI, rozda3 kilkaset autografów. Macha3 do oglIdajIcych go z balkonów i okien. Piesi 3odzianie narzekali jednak, ne niskiego prezydenta trudno im dojrzeĺ.
  - Nie trzymajcie kciuków, g3osujcie - odkrzyknI3 fetujIcym go nauczycielom z ZNP.
  Przed 13.00 wsiad3 do swego autokaru. Ledwie zamknź3y siź za nim drzwi, lunI3 deszcz. Prezydent odjecha3 do ZduEskiej Woli. StamtId - do Szadka i Konstantynowa.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.