Manufaktura zaprasza na kręgle i bilard

Autor: Alicja Zboińska

2007-10-20, Aktualizacja: 2007-10-20 00:49 źródło: Polska Dziennik Łódzki

Po wielu miesiącach przygotowań, w Manufakturze dziś o godz. 14 zostanie otwarte centrum rozrywki Grakula. Grakula to przede wszystkim nowoczesna kręgielnia z 28 w pełni zautomatyzowanymi torami do gry w kręgle.


Po wielu miesiącach przygotowań, w Manufakturze dziś o godz. 14 zostanie otwarte centrum rozrywki Grakula. Grakula to przede wszystkim nowoczesna kręgielnia z 28 w pełni zautomatyzowanymi torami do gry w kręgle. Sił mogą próbować zarówno osoby znające tajniki bowlingu, jak i amatorzy, którym wsparcia udzieli obsługa. W centrum będzie można także pograć w bilard. Na zmęczonych grą czeka bar. Właścicielom Grakuli zależy także na tym, by odbywały się tutaj imprezy integracyjne dla firm oraz urodziny dla dzieci. - Z myślą o spotkaniach biznesowych, a także turniejach wybudowaliśmy salę konferencyjną - informuje Łukasz Ostrowski, specjalista ds. marketingu kręgielni.

Dopiero dziś zostaną podane stawki za grę w kręgle i bilard. W Grakuli w Toruniu za pojedynczą grę w kręgle, w zależności od dnia i godziny, trzeba zapłacić od 7 do 12 zł, a za godzinę od 60 do 75 zł. Wynajęcie stołu bilardowego kosztuje 9 złotych.

Sonda

Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.