Łodzianie będą walczyć z Amiką 3 września

Autor: (hof)

2002-08-19, Aktualizacja: 2004-12-18 00:19 źródło: Express Ilustrowany

Departament Rozgrywek PZPN zgodził się na zmianę terminu meczu 5 kolejki Widzew - Amica Wronki. Spotkanie zgodnie z terminarzem miało się odbyć 1 września, ale zostanie rozegrane dwa dni później.

Departament Rozgrywek PZPN zgodził się na zmianę terminu meczu 5 kolejki Widzew - Amica Wronki. Spotkanie zgodnie z terminarzem miało się odbyć 1 września, ale zostanie rozegrane dwa dni później. Obydwa zespoły zmierzą się 3 września (wtorek), o godzinie 19.00 na stadionie przy al. Piłsudskiego.

- Co było powodem zmiany terminu?

Tadeusz Gapiński, kierownik drużyny Widzewa: – Z taką prośbą zwróciła się do nas Amica. Pismo podpisał dyrektor sportowy Paweł Janas. Okazuje się, że w ten weekend, w którym miał się odbyć nasz mecz zaplanowane są obchody jubileuszu 10-lecia klubu z Wronek. Miejscowi działacze zwrócili się do nas z prośbą o zmianę terminu.

Nie robiliśmy przeszkód. Piłkarzom i trenerom trudno byłoby w sobotę wziąć udział w uroczystościach. Przecież z Łodzi wróciliby dopiero w nocy. Z tego co wiem, to we Wronkach szykowany jest wielki festyn z okazji jubileuszu. Ludzie kojarzą miasto z drużyną piłkarską, toteż trudno, by na takiej uroczystości zabrakło zawodników i ich szkoleniowców. Dwa dni nie robią nam wielkiej różnicy.

Jesteśmy przecież wielką futbolową drużyną i musimy sobie wszyscy pomagać. Ponadto Paweł Janas grał w naszej drużynie i nie wypadało odmówić człowiekowi tak zasłużomemu dla Widzewa.

Warto dodać, że z okazji jubileuszu klubu zostanie oddany uroczyście do użytku nowy hotel. Obiekt ten z zapleczem odnowy biologiczno-rehabilitacyjnej powstał bezpośrednio przy stadionie piłkarskim Amiki. Nowoczesny hotel na 79 miejsc, z którego będą mogły korzystać przyjezdne drużyny. Z tego co słyszałem został umiejętnie wkomponowany w architekturę stadionu.

Sonda

Czy na MOP przy S8 powinny wjeżdżać foodtrucki?

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.