Wybierz region

Wybierz miasto

  Ławski (na razie) zostaje w Łodzi

  Autor: (p)

  2008-08-28, Aktualizacja: 2008-08-28 02:07 źródło: Express Ilustrowany

  Czołowy gracz drużyny Blachy Pruszyński Budowlani Kacper Ławski przebywał na testach w Anglii. Wypadły one pozytywnie, dzięki czemu zawodnik będzie występował w drugiej linii młyna mającego 88-letnią tradycję zespołu ...

  Czołowy gracz drużyny Blachy Pruszyński Budowlani Kacper Ławski przebywał na testach w Anglii. Wypadły one pozytywnie, dzięki czemu zawodnik będzie występował w drugiej linii młyna mającego 88-letnią tradycję zespołu Wothing RFC. Na wyspy Ławski wybiera się z żoną Kamilą i córką Zuzanną.

  Kacper umówił się z menedżerem Budowlanych - Marcinem Chudzikiem, że zanim wyruszy w październiku do Anglii, pomoże łodzianom w walce o ligowe punkty. Ławski zagra więc w najbliższym pojedynku w Poznaniu. Ostatnim jego występem w Polsce będzie spotkanie z mistrzem kraju - Folcem AZS AWF Warszawa.

  Do Francji pojechał Krzysztof Hotowski, który będzie bronił barw II-ligowego zespołu. Popularny Bolek bardzo dobrze spisał się podczas ostatniego sparingowego meczu naszej reprezentacji we Francji. W spotkaniu z klubowym zespołem Graulhet zdobył 10 punktów, co zostało zauważone i docenione.

  • Podczas ostatniego treningu kontuzji doznał obrońca zespołu Sławomir Kiełbik. Zachodzi podejrzenie zerwania wiązadeł krzyżowych, co może oznaczać, że zawodnik nie zagra już w rugby do końca jesiennej rundy rozgrywek.

  • Trener reprezentacji do lat 19 Zdzisław Szczybelski powołał 24 zawodników na kontrolne gry we Francji. Wśród nich znalazł się gracz Budowlanych Sebastian Stolarz.

  * * * * *


  Pojedynek Budowlanych z Posnanią

  W sobotę o godz. 13 rugbiści Blachy Pruszyński Budowlani spotkają się na wyjeździe z Posnanią. To nie będzie spacerek. W pierwszej kolejce rywal postawił się w Gdyni Arce, przegrywając tylko 12:20. Dzięki celnym kopom Jurija Buchały poznaniacy zmniejszyli przewagę do pięciu punktów. Kontrowersyjne decyzje sędziów w końcówce odebrały im szansę na zwycięstwo.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)