Wybierz region

Wybierz miasto

  Krygier w Widzewie

  Autor: ...

  2000-07-01, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  - A co z Dariuszem Gźsiorem, który mia3 ponoĺ przejŚĺ do Pogoni Szczecin? - Trenuje wraz z nami. PogoE niby jest nim zainteresowana, ale nie przedstawi3a do tej pory nadnych konkretnych propozycji.

  - A co z Dariuszem Gźsiorem, który mia3 ponoĺ przejŚĺ do Pogoni Szczecin?
  - Trenuje wraz z nami. PogoE niby jest nim zainteresowana, ale nie przedstawi3a do tej pory nadnych konkretnych propozycji. Chyba u nas zostanie.
  - A co z trenerem ukraiEskim Piotrem Kusz3ykiem?
  - Przyjendna on do Wis3y dzisiaj i zajmie siź jun bezpoŚrednio dalszym szkoleniem kadry pi3karskiej Widzewa. Chcia3bym tutaj jeszcze dodaĺ, ne menadnerem I - ligowej pi3ki nonnej w Widzewie zosta3 dotychczasowy kierownik drunyny Tadeusz GapiEski. To na nim spoczywaĺ bździe obowiIzek czuwania nad prawid3owym przebiegiem spraw organizacyjno - szkoleniowych. (m. st.)
  Widzew dzisiaj graĺ bździe sparingowy mecz z Ruchem Chorzów, a jutro wyjendna pod Wodzis3aw, by na nowym zupe3nie boisku, uczciĺ Dni Wodzis3awa i rozegraĺ mecz z miejscowI OdrI.
  We wtorek widzewiacy spotkajI siź z chorwackI drunynI NK Slaven Belupo, która przyjedzie do Polski na mecz w Pucharze Intertoto z Zag3źbiem Lubin. BezpoŚrednio po spotkaniu 3ódzka ekipa przyjendna do Lodzi.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.