Wybierz region

Wybierz miasto

  Górnik miał chrapkę na Budkę

  Autor: (hof)

  2006-10-06, Aktualizacja: 2006-10-06 01:20 źródło: Express Ilustrowany

  Piłkarze Widzewa najbliższy mecz w ekstraklasie rozegrają 14 października w Łęcznej. Spotkanie z Górnikiem rozpocznie się o godz. 18. Prezes Górnika w wywiadzie na stronie internetowej klubu powiedział, że jest ...

  Piłkarze Widzewa najbliższy mecz w ekstraklasie rozegrają 14 października w Łęcznej. Spotkanie z Górnikiem rozpocznie się o godz. 18.

  Prezes Górnika w wywiadzie na stronie internetowej klubu powiedział, że jest szansa, by przeciwko Widzewowi zagrali Vladimir Sandulović, Sławomir Nazaruk i Aleksandar Bajevski, którzy przez dłuższy czas leczyli urazy. Szef drużyny z Łęcznej dodał, że chciał pozyskać Adriana Budkę, ale w drużynie nie widział go były szkoleniowiec - Dariusz Kubicki.

  Dla obydwu zespołów będzie to niezwykle istotny pojedynek. Górnik zajmuje ostatnie miejsce w ekstraklasie. Z kolei Widzew jest na dwunastej pozycji, ale ma tylko trzy punkty więcej od drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Chrobaka. Nie trzeba chyba zatem nikogo przekonywać, jak cenne jest zwycięstwo w takim pojedynku.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)