Wybierz region

Wybierz miasto

  Dziś zajęcia z nowym trenerem

  Autor: m

  2000-06-19, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Express Ilustrowany

  Nie ma już w Widzewie Sergiusza Wiechowskiego i Piotra Mosóra, którzy wyjechali do Szczecina, by rozmawiać z działaczami Pogoni na temat gry w tym zespole.

  Nie ma już w Widzewie Sergiusza Wiechowskiego i Piotra Mosóra, którzy wyjechali do Szczecina, by rozmawiać z działaczami Pogoni na temat gry w tym zespole. Dwaj inni byli gracze Legii Warszawa, Sławomir Rutka i Jacek Magiera wyrazili chęć dalszej gry w Widzewie.
  Dzisiaj mają zjawić się w Widzewie dwaj piłkarze spadkowicza z ekstraklasy - Lecha Poznań. Tomasz Augustyniak i Przemysław Urbaniak, obrońcy poznańskiego klubu, będą rozmawiali z działaczami Widzewa na temat warunków kontraktów. Obydwaj mają po 25 lat, posiadają dobre warunki fizyczne i od 1994 r. grają na pierwszoligowych boiskach.
  Wiele propozycji przejścia do innych polskich klubów mają Mirosław Szymkowiak i kapitan zespołu Dariusz Gęsior, najlepszy łódzki piłkarz poprzedniego sezonu. Obaj jednak chcą grać w zagranicznych klubach. Ich ewentualne odejście byłoby dużą stratą dla łódzkiego pierwszoligowca.
  Trwają poszukiwania przez działaczy dużego strategicznego sponsora, którego wejście do Widzewa poprawiłoby jego finansową sytuację. Mówi się, że w tej chwili bardzo zaawansowane są rozmowy z jedną z dużych internetowych firm, która ma przeznaczyć na działalność łódzkiego klubu pokaźną kwotę pieniędzy.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.