Wybierz region

Wybierz miasto

  Anderson i Jose Paulo w ŁKS

  Autor: (pah)

  2007-08-24, Aktualizacja: 2007-08-24 02:02 źródło: Polska Dziennik Łódzki

  Dwaj Brazylijczycy, Anderson Dourado Ribas i Jose Paulo Bezerra będą grali w ŁKS. Obaj podpiszą kontrakty, które będą ważne do końca sezonu. Łódzki klub porozumiał się już z litewskim FK Wilno w sprawie wypożyczenia obu ...

  Dwaj Brazylijczycy, Anderson Dourado Ribas i Jose Paulo Bezerra będą grali w ŁKS. Obaj podpiszą kontrakty, które będą ważne do końca sezonu. Łódzki klub porozumiał się już z litewskim FK Wilno w sprawie wypożyczenia obu zawodników z opcją pierwokupu.

  22-letni Anderson i 19-letni Jose Paulo dobrze wypadli w środowym sparingu wewnętrznym ŁKS. Trener Wojciech Borecki pozytywnie ocenił ich przydatność do drużyny.

  Obaj Brazylijczycy są pomocnikami. Anderson może od razu aspirować do podstawowej jedenastki klubu z al. Unii. Ostatnio grali w FC Wilno, do którego trafili z brazylijskiego Pao De Acucar Esporte Clube.

  Pozostali zawodnicy testowani przez ŁKS w środowym sparingu, nie będą grali w łódzkiej drużynie.

  - Byli za słabi, by grać w ekstraklasie - przyznaje menedżer łódzkiego klubu Zdzisław Kapka.

  Działacz ŁKS żałuje, że nie udało się ściągnąć do Łodzi Tomasza Bandrowskiego z Energie Cottbus. - Byliśmy już dogadani z niemieckim klubem i wszystko zależało od piłkarza - mówi. - On jednak zdecydował, że chce walczyć o miejsce w składzie Energie.

  Kapka uważa, że do soboty, gdy ŁKS zagra z Cracovią, do drużyny nie trafią nowi piłkarze. W Krakowie nie zagrają też jeszcze Anderson i Jose Paulo.

  Sonda

  Czy masz zaufanie do Pogotowia Ratunkowego?

  • Nie (68%)
  • Tak (32%)